PASLAUGOS VERSLUI

SEO, reklama internete

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) – tai darbas, kuris atliekamas siekiant palengvinti Jūsų verslo tikslo – geresnio matomumo paieškos rezultatuose pasiekimą. Paieškos sistema „Google“ yra viena iš didžiausio srauto turinčių svetainių pasaulyje. Todėl organinė paieška yra vienas iš svarbiausių interneto rinkodaros kanalų. 

Matomumas paieškos sistemose yra svarbus

Kiekvieną mėnesį Lietuvoje Google aplankoma apie 12 000 000 kartų. Be jūsų įmonės matomumo paieškos sistemose yra nedidelė tikimybė, kad vartotojai jus ras internete, o tai sumažins jūsų prekės ženklo žinomumą ir automatiškai galimas sugeneruoti pajamas. Optimizavimas paieškos sistemoms yra plati tema, kuri dažnu atveju užtrunka, tačiau suteikia ilgalaikių rezultatų. Norint išlaikyti kuo geresnes pozicijas ir pagerinti paieškos sistemos reitingą, reikia nuolat ties tuo dirbti. Prieš pradėdami optimizavimo darbus, atliekame nuodugnią išankstinę analizę, kad galėtume apžvelgti esamą būklę ir nustatyti ką reikia patobulinti, kad pasiektume kuo aukštesnes pozicijas paieškoje. Prieš įgyvendindami ir vykdydami priemones, sudarome darbo strategiją.

Pirmame puslapyje pirmieji penki paieškos rezultatai sudaro 67,6% visų paspaudimų

1

Tinklapio turinys

2

Techninė dalis

3

Nuorodų kūrimas

4

Socialiniai tinklai

SEO optimizacijos sudėtinės dalys

SEO paslauga puikiai tinka įvairaus dydžio verslams, nesvarbu ar jūsų verslas jau pažengęs ar dar tik jo pradžia. SEO optimizacija yra skirta jūsų verslą iškelti į kuo aukštesnes pozicijas organinėje paieškoje. Teikiame tinklapio SEO audito, struktūros, turinio, raktažodžių, SEO parengimo paslauga. Viską, ko reikia, kad Jūsų internetinė svetainė būtų aukščiausiose Google paieškos sistemos pozicijose.

Kliento poreikio ir reikalavimų įvertinimas

Svetainės analizė ir vertinimas

Raktažodžių parinkimas

Teksto/turinio parengimas

Vidinė optimizacija

Išorinė optimizacija

Nuolatinė SEO priežiūra

Ir tai dar ne viskas...

Nemokamas SEO auditas

Savo klientų patogumui sukūrėme įrankį kuris padės sužinoti Jūsų pagrindines SEO problemas esančias internetinėje svetainė ar elektroninėje parduotuvėje. Sistema automatiškai patikrins ir sugeneruos ataskaitą kuria remdamiesi galėsite išspręsti savo tinklapio problemas.

Interaktyvu 👇

Facebook / Google reklama

Naudodami mokamą reklama galite tapti pirmuoju kliento pasirinkimu. Mokama reklama suteikia greitą verslo įsitraukimą į rinką. Galite nustatyti savo dienos, savaitės ar mėnesio biudžetus, kad visada galėtumėte optimaliai kontroliuoti reklamos išlaidas. Skelbimus galima taikyti segmentuojant pagal geografiją, lytį, amžių, interesus, kalbą ir įrenginius, tokius kaip mobilusis, stalinis ir planšetinis kompiuteris. Reklamavimas paieškos sistemose suteikia jūsų verslui unikalią galimybę pasiekti potencialius klientus kurie jau yra suinteresuoti pirkti. Reklamuojant paieškos sistemose, jūsų svetainė jau bus rodoma pirmose pozicijose paieškoje.

64,6% vartotojų , pirkdami produktą internetu, spusteli Google skelbimus.

Valdome daugiau nei 150 įvairių Facebook grupių ir puslapių. Siūlome itin palankias sąlygas mūsų klientams jose reklamuotis. Itin didelis pasiekiamumas už priimtiną kainą.

Pardavimų skatinimo strategijos rengimas

Reklamos internete kūrimas

Facebook puslapių administravimas

Facebook reklama

Google reklama

Socialinių tinklų kūrimas

Nemokama reklama

Kviečiame jus pasinaudoti nemokamą reklama mūsų partnerių projektuose. 

Pasikalbėkime apie Jūsų poreikius

Susisiekite su mumis, pasitarsime bei kartu priimsime geriausią sprendimą