PASLAUGOS VERSLUI

CRM ir verslo automatizavimo sistemos

CRM – santrumpa išlikusi iš anglų kalbos pavadinimo Customer Relations Management, kurios reikšmė yra ryšių su klientais valdymo sistema, bet lietuvių kalba vartojamas pavadinimas Klientų valdymo sistema. Ši sistema supaprastina, palengvina ir pagreitina darbus susijusius su klientais.

Klientų valdymo sistemos (CRM) svarba Jūsų verslui / įmonei

Aptarnaujate daug klientų vienu metu? Teikiate paslaugas ir norite fiksuoti viską elektroniniame žurnale? Klientų valdymo sistemos kūrimas atsižvelgiant į Jūsų veiklą ir klientų aptarnavimo specifiką. Tai sprendimas, kuris kardinaliai pakeis Jūsų darbo procesą. Dėl to, kad Klientų valdymo sistema (CRM) pagerins, stabilizuos ir palengvins veiklos procesus ir sutrumpės laikas, skiriamas klientų aptarnavimo ir klientų informacijos apdorojimui.

1

Pardavimų kiekio didinimas

2

Didesnis įmonės klientų pasitenkinimas

3

Didesnis įmonės darbuotojų pasitenkinimas

4

Padidėjęs darbuotojų darbo efektyvumas

5

Klientų valdymo kaštų sumažinimas

6

Padidinamas lojalių klientų skaičius

7

Efektyvesnis informacijos valdymas

8

Šiuolaikiškas verslo valdymas

Individualizuota klientų valdymo sistema (CRM)

Kokios būtent klientų valdymo sistemos ir su kokiais moduliais bei integruotomis informacinėmis sistemomis (IS) reikia Jūsų vykdomai veiklai (veikloms)? Į šį klausimą galima būtų atsakyti tik tuomet, jei Jūs pateiktumėte visą reikiamą informaciją apie Jūsų įmonės veiklą ir tiesiog trumpam „įtrauktumėte“ IT specialistus į savo įmonės darbo procesus bei kartu su Jumis būtų išgrynintos problemos, poreikiai ir lūkesčiai. Todėl, kad CRM kūrimas pritaikant sistemą tik Jūsų vykdomai veiklai reikalauja gilaus suvokimo apie tai, ko reikia Jums ir Jūsų darbuotojams, kad CRM iš tiesų būtų veiksminga ir efektyvi, dėl kurios pasiektumėte užsibrėžtus tikslus.

Klientų ir / ar įmonių duomenys

Klientų grupavimas

Veiksmų registras

Naujienų sklaida

Šablonai, juodraščiai

Naujienlaiškių kūrimas

Sąskaitų valdymas

Kalendorių kūrimas

Analitika, ataskaitų formavimas

Produktų valdymas

Duomenų eksportavimas

Individualus funkcionalumas

Ir tai dar ne viskas...

Palikite svetainės rūpesčius mums

Prie projekto dirba savų specializacijų dalykiškas personalas: projektų vadovas (kartais keli), dizaineris, programuotojas (kartais keli), testuotojas. Viso projekto metu bendraujate su vienu asmeniu, kuris kuruoja visą procesą. Po projekto įgyvendinimo paskiriame kitą asmenį, kuris bendrauja su Jumis ir suteikia pagalbą, kai to reikia svetainės gyvavimo laikotarpiu.

Atliekame informacijos sukėlimą, nuolatines konsultacijas, turinio paruošimo ar kitas paslaugas pagal Jūsų poreikį. Kiekvienam klientui priskiriame atsakingą aptarnaujantį vadybininką, skirtą greitai reaguoti į Jūsų poreikius.

Sukurtą Jūsų įmonės interneto svetainę galime patalpinti mūsų serveryje. Jums nereikės papildomai rūpintis serverio įsigyjimu, būsite tikri, kad serveris atitinka techninius reikalavimus bei sutaupysite kaštus, reikalingus perkelti svetainę į kitą serverį.

Detaliai supažindiname su TVS sistema, informacijos keitimo galimybėmis bei kitomis funkcijomis. Esant pageidavimui – galime parengti elektroninę apmokymų versiją ir/ar pakartoti mokymus gyvu pristatymu.

Pasikalbėkime apie Jūsų poreikius

Susisiekite su mumis, pasitarsime bei kartu priimsime geriausią sprendimą