PASLAUGOS VERSLUI

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Funkcionali elektroninės prekybos svetainė yra pagrindinis reikalavimas bet kokio tipo verslui kuris padeda pasiekti platesnę tikslinę auditoriją ir paversti lankytojus klientais.

Prekyba internetu

Funkcionali elektroninės prekybos svetainė yra pagrindinis reikalavimas bet kokio tipo verslui. Elektroninė parudotuvė padeda pasiekti platesnę tikslinę auditoriją ir paversti lankytojus klientais.

Štai kodėl mes didžiuojamės kurdami elektroninės prekybos svetaines, kurios tinka bet kokiam verslui, nesvarbu, ar tai smulkus verslas ar didelis.

Paslaugos verslui skatina naujoves ir idėjas, kurios kuria pokyčius, ir sprendžia visas problemas savo klientams, skaitmeninių technologijų ir platformų pasaulyje.

Turėdami stiprias žinias elektroninėje komercijoje mes tapome patikimu verslo partneriu šiame sparčiai besivystančiame ir naujoviškame technologijų pasaulyje. Tai daro mus geriausiu pasirinkimu kuriant kokybiškas elektroninės prekybos svetaines.

© Eurostat duomenimis

Mes žinome ko reikia klientams

Elektroninės prekybos projektus kuriame ir prižiūrime daugiau nei 10 metų. Mes žinome ko reikia sėkmingai internetinei parduotuvei. Sukursime Jums pilnai darbui paruoštą elektroninę parduotuvę su pažangiomis funkcijomis kurios užtikrins efektyvų darbą. Atsižvelgiame į kiekvienos elektroninės parduotuvės poreikius. Mes pasiūlysime ir pritaikysime individualius sprendimus Jūsų sklandžiam verslo valdymui.

Parduotuvės SEO optimizavimas

Profesionalus parduotuvės įvaizdis

Greitas parduotuvės krovimas

Paprasta administruoti

Kelių kalbų integracija

Įvairios atsiskaitymo galimybės

Prekių filtravimas

Partnerystės ir lojalumo moduliai

Individualus funkcionalumas

Papildomi pardavimai (up-sell)

Susijusių prekių rekomendavimas

Įvairūs pristatymo būdai

Tiekėjų integracijos (XML,CSV,API)

Detalios pardavimų ataskaitos

Prekių sąvybių bei pasirinkimų kūrimas

Buhalterinės programos integracija

Vieno žingsnio apsipirkimas

Prekių komentarai ir reitingai

Sąsajos su kitomis sistemomis

Straipsnių / naujienų rašymas

Dovanų kuponai

Ir tai dar ne viskas...

Palikite svetainės rūpesčius mums

Prie projekto dirba savų specializacijų dalykiškas personalas: projektų vadovas (kartais keli), dizaineris, programuotojas (kartais keli), testuotojas. Viso projekto metu bendraujate su vienu asmeniu, kuris kuruoja visą procesą. Po projekto įgyvendinimo paskiriame kitą asmenį, kuris bendrauja su Jumis ir suteikia pagalbą, kai to reikia svetainės gyvavimo laikotarpiu.

Atliekame informacijos sukėlimą, nuolatines konsultacijas, turinio paruošimo ar kitas paslaugas pagal Jūsų poreikį. Kiekvienam klientui priskiriame atsakingą aptarnaujantį vadybininką, skirtą greitai reaguoti į Jūsų poreikius.

Sukurtą Jūsų įmonės interneto svetainę galime patalpinti mūsų serveryje. Jums nereikės papildomai rūpintis serverio įsigyjimu, būsite tikri, kad serveris atitinka techninius reikalavimus bei sutaupysite kaštus, reikalingus perkelti svetainę į kitą serverį.

Detaliai supažindiname su TVS sistema, informacijos keitimo galimybėmis bei kitomis funkcijomis. Esant pageidavimui – galime parengti elektroninę apmokymų versiją ir/ar pakartoti mokymus gyvu pristatymu.

Pasikalbėkime apie Jūsų poreikius

Susisiekite su mumis, pasitarsime bei kartu priimsime geriausią sprendimą