PASLAUGOS VERSLUI

General cleaning

Įmonė siūlo įvairius valymo darbus. Generalinis namų valymas, postatybinis patalpų valymas, periodinis patalpų valymas, šiukšlių išvežimas ir kita.

Paslaugos verslui užduotis buvo sukurti pilnai veikiančią reprezentacinę internetinę svetatinę ir nedidelės apimties CRM valdymo sistemą veikiančią įmonės viduje. Didžiausias demėsys buvo skiriamas CRM valdymo sistemai. Su įmonės vadovu, bei įmonės darbuotojais turėjome susitikimą ir kartu nusprendėme kokios funkcijos yra reikalingos.

Užsakovas

UAB General Cleaning

Projekto pradžia

2022

Sukurta individuali sistema

Sukūrėme unikalią CRM valdymo sistemą. CRM pagrindinis tikslas klientų registravimas bei sąskaitų faktūrų išrašymas ir siuntimas klientams pasinaudojant CRM. Papildomai CRM sistemoje atlikome išlaidų registravimą ir jų eksportavimą excel formatu, darbuotojų ir jų atliekamo darbo registravimas, sąskaitų elektroninių laiškų šablonų kūrimas.

Internetinė svetainė

Sukurta stilinga internetinė svetainė pristatyti pagrindinę įmonės paslaugą. Internetinė svetainė yra pilnai užpildyta turiniu bei profesionaliomis nuotraukomis. Paslaugų puslapiuose yra CTA veiksmai.

Kliento panelė

Papildomai padarėme galimybę įmonės klientams prisijungti prie CRM valdymo sistemos ir ten matyti visus savo užsakymus, atliktus mokėjimus, atsisiųsti sąskaitas faktūras.

Reikalingas patarimas? Reikalinga konsultacija?

Susisiekite su mumis, pasitarsime bei kartu priimsime geriausią sprendimą